Alışveriş Kuponları

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

www.alisveriskuponlari.com adresinde hizmet vermekte olan Alışveriş Kuponları servisini kullanarak aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Bu internet sitesi NETSUN Bilişim Ltd. Şti. tarafından geliştirilmekte ve işletilmektedir.

Alışveriş Kuponları, değişik çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalardan, bunlarla sınırlı olmamakla beraber mağaza bilgileri, kupon kodu, indirim kodu, indirim kampanyası, hediye kampanyası ve çekiliş kampanyası gibi çeşitli kampanyaların duyurulduğu ücretsiz bir internet servisidir.

Alışveriş Kuponları’de yer alan tüm mağaza bilgileri, ilgili mağazaların internet sitelerinden derlenmiş ve Alışveriş Kuponları kullanıcılarına sunulmuştur. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili mağazanın sorumluluğunda olup, Alışveriş Kuponları sadece bilgilerin kolay kullanım için tekrar yayımlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca, mağaza bilgilerinde meydana gelebilecek değişiklikler, ilgili mağazanın kendi internet sitesinde duyurulmuş olmasına rağmen Alışveriş Kuponları’na henüz yansımamış olabilir. Bu nedenle her zaman ilgili mağazanın kendi internet sitesindeki bilgiler esas alınmalıdır. Alışveriş Kuponları bu bilgilerin doğruluğu veya güncelliği hakkında herhangi bir garanti vermemekte ve sorumluluk almamaktadır.

Alışveriş Kuponları’nda yer alan tüm kampanyalar, ilgili mağazalar tarafından düzenlenmektedir. Bu kampanyaların geçerliliği, koşulları, süreleri ve diğer şartlar ilgili mağazalar tarafından düzenlenmektedir. Kampanyanın geçerli olmaması, süresinin dolması veya değiştirilmesi, geçerli olduğu ürünler gibi konularda Alışveriş Kuponları herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kampanyalarla ilgili herhangi bir soru veya şikayet olması halinde, ilgili mağazanın müşteri hizmetleri servisiyle iletişim kurulması gerekmektedir.

Alışveriş Kuponları, mağaza seçiminde ilgili mağazaların güvenilirliği konusunda elinden gelen özen ve dikkati göstermektedir. Ancak Alışveriş Kuponları’nda yer alan mağazalardan alışveriş yapma kararı, kullanıcının kendisine aittir. Alışverişle öncesi veya sonrasında herhangi bir sorun veya şikayet ortaya çıkması halinde, kullanıcının ilgili mağaza ile iletişim kurması gerekmektedir. Alışveriş Kuponları bu tür durumlarda herhangi bir sorumluluk taşımadığı gibi, kullanıcı ile mağaza arasındaki iletişim konusunda da yetkili veya sorumlu değildir.

Alışveriş Kuponları’nda isim, logo, reklam medyası gibi unsurlarıyla yer verilen mağazalarla bazı kampanyalarda isim, logo ve diğer unsurlarıyla yer verilen markaların her türlü hakları ilgili şirketlere aittir.

Alışveriş Kuponları haberci eklemesine mail adresini yazan kişi haberci eklemesinin göndereceği mailleri almayı kabul etmiş sayılır.

Alışveriş Kuponları Gizlilik Bildirimi’ne bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Alışveriş Kuponları servisini kullanan herkes yukarıda açıklanan kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

Bu doküman henüz taslak halindedir ve en son 09.10.2016 tarihinde güncellenmiştir.